Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Bezpieczeństwo nad wodą

W ramach projektu „Poszerzamy Horyzonty Wiedzy” jego uczestnicy wzięli udział w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Szkolenie przeprowadził ratownik medyczny pan Artur Szpilarewicz. Zaprezentował on uczniom sprzęt niezbędny w

Więcej »

W Bobięcinie

W żadnej dziedzinie nic nie przyczynia się bardziej do zdobywania umiejętności, jak praktyka. Dowiedzieli się o tym uczniowie biorący udział w projekcie „Poszerzamy Horyzonty Wiedzy”, którzy w trakcie trzydniowych zajęć

Więcej »

MAYDAY, MAYDAY, MAYDAY!

W maju uczestnicy projektu „Poszerzamy Horyzonty Wiedzy” czynnie brali udział w zajęciach „English in the sea language”. Uczniowie zaznajomili się z terminologią żeglarską w języku angielskim. Komunikacja na morzu jest

Więcej »

Praktyka czyni mistrza

W październiku i listopadzie uczestnicy projektu „Poszerzamy Horyzonty Wiedzy” rozpoczęli naukę żeglowania. Posłużył im do tego specjalny symulator, który jest urządzeniem umożliwiającym trenowanie tej umiejętności na lądzie. Dzięki przymocowanej do

Więcej »

W porcie

28.10.2022 r. to dzień, w którym uczestnicy projektu „Poszerzamy Horyzonty Wiedzy” kontynuowali udział w warsztatach „Rybacy i dary morza”. W celu poznania korzyści płynących z położenia województwa pomorskiego nad Morzem

Więcej »

Warsztaty „Rybacy i dary morza”

W dniu 27.10.2022 r. uczestnicy projektu „Poszerzamy Horyzonty Wiedzy” udali się do siedziby Słowińskiej Grupy Rybackiej. Celem wycieczki była pierwsza część warsztatów „Rybacy i dary morza”. Uczniowie brali udział w

Więcej »

Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2022

Skip to content