Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

W Bobięcinie

W żadnej dziedzinie nic nie przyczynia się bardziej do zdobywania umiejętności, jak praktyka. Dowiedzieli się o tym uczniowie biorący udział w projekcie „Poszerzamy Horyzonty Wiedzy”, którzy w trakcie trzydniowych zajęć w Bobięcinie rozwijali swoje dotychczasowe doświadczenia.

Pod czujnym okiem instruktorów ćwiczyli manewry, komendy i utrwalali słownictwo związane z żeglowaniem. Uczyli się sterowania jachtem, rozpoznawania warunków pogodowych i innych czynników wpływających na bezpieczeństwo na wodzie, ale też współpracy oraz odpowiedzialności za siebie i innych.

Uczestnicy projektu nabyli umiejętności, które przydadzą im się w życiu codziennym, a niektórzy zaszczepili w sobie pasję do żeglarstwa.

Skip to content