KONKURS !!! W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ „SEAWAYS, PATHWAYS OF INTERNATIONAL LEARNING” – SNIPI

W październiku odbył się w naszej szkole konkurs w ramach projektu Erasmus+ SNIPI.

Uczniowie klas młodszych mieli za zadanie wykonanie makiety morza 3D, a klasy starsze modelu latarni lub plakatu o tematyce morskiej. W konkursie wzięło udział aż 57 uczniów. Wszystkie prace są wspaniałe, ciekawe i kreatywne. Nasi młodzi artyści, projektanci i architekci ponownie nas zaskoczyli swoją wyobraźnią i tym jak znakomicie w najmniejszych szczegółach potrafili wykonać prace.

Wszyscy uczniowie zasługują na nagrody i wyróżnienia. Każdy otrzyma słodki upominek, pochwałę za udział w projekcie Erasmus+ oraz dodatkową oceną celującą.

Nagrody – niespodzianki, ufundowane przez naszych wspaniałych sponsorów, którymi są:

– Państwo Monika i Jakub Graczyk z KINA DELFIN USTKA
– Panie Dagmara Górecka –Basińska i Aleksandra Dubieniecka z Restauracji Laguna Marine Food & Drink
– Państwo Beata i Adam Jakubiak z MISTRAL, Ustka
w postaci VOUCHERÓW zostaną wylosowane w piątek 19 listopada podczas wizyty nauczycieli z partnerskich szkół z Irlandii, Islandii, Norwegii i Hiszpanii.
Wszystkie prace można oglądać w naszej galerii zdjęć oraz na naszej szkolnej wystawie.