Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Szkoła do hymnu!

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie usteckiej Jedynki wzięli udział w akcji „Szkoła do hymnu” 2021. To kolejna edycja inicjatywy Ministerstwa Edukacji i Nauki skierowana do wszystkich polskich placówek oświatowych.

Podobnie jak w poprzednich latach akcja ta polegała na wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości. Dokładnie o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie wszystkich klas przerwali zajęcia i w swoich salach lekcyjnych uroczyście odśpiewali hymn.

Bardzo dziękujemy za podkreślenie rangi tego najważniejszego dla Polaków święta galowymi strojami i biało-czerwonymi kotylionami.

Skip to content