Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Zębopedia

8 kwietnia br uczniowie II Liceum Ogólnokształcącęgo w Słupsku wraz z lekarzem dentystą Natalią Kempa odwiedzili naszą szkołę w ramach tworzonego przez nich projektu “Zębopedia” prowadzonego w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Podczas spotkań dla uczniów klas I-III naszej szkoły, twórcy projektu przez gry i zabawy opowiadali dzieciom m. in. jak powinna wyglądać prawidłowa higiena jamy ustnej oraz jakich rzeczy unikać, aby jak najdłużej cieszyć się pięknymi i zdrowymi zębami. Zajęcia zostały przeprowadzone w ciekawy sposób, uczniowie wykazali zainteresowanie omawianą tematyką, chętnie angażowali się w zabawy i quizy.
Teraz z pewnością będą dbać należycie o swoje piękne uśmiechy 🙂

Skip to content