Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

TARGI EDUKACYJNE W KOBYLNICY

W czwartek, 21 marca br., uczniowie klasy ósmej oraz trzech klas siódmych uczestniczyli w Targach Edukacyjnych w Kobylnicy, których gospodarzem była miejscowa Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego.

W czasie targów ponad dwadzieścia szkół ponadpodstawowych zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną na różnych kierunkach. Dzięki temu młodzież z klas ósmych i siódmych otrzymała pełną informację na temat możliwości dalszego kształcenia w regionie słupskim oraz wsparcie we właściwym zaplanowaniu kariery zawodowej.

Na potrzeby uczniów uruchomiono także punkt poradnictwa zawodowego oraz punkt konsultacyjny Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupsku. Konsultacje te miały na celu wskazanie obszarów osobowości młodego człowieka, których rozwój może pomóc w optymalnym wyborze szkoły ponadpodstawowej i kontynuacji kształcenia.       

Na zakończenie wszyscy uczestnicy targów wspólnie zatańczyli belgijkę…

Skip to content