Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

RELACJA ZE SPOTKANIA KLASY 8A Z PRZEDSTAWICIELKAMI ZESPOŁU SZKÓŁ AGROTECHNICZNYCH

Uczniowie klasy 8a w ramach doradztwa zawodowego spotkali się z przedstawicielkami Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku.

Dzięki prezentacji przygotowanej przez nauczycieli słupskiej szkoły poznaliśmy nowocześnie wyposażoną placówkę oraz bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę kształcenia zarówno w Technikum nr 6, jak i Szkole Branżowej I Stopnia nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi.

Aktualne kierunki kształcenia w technikum to: technik ochrony środowiska, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik analityk, technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii żywności, technik geodeta, technik informatyk, technik programista.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Skip to content