Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MISTRZOWIE POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Reprezentacja chłopców naszej szkoły wystąpiła w piątek, 22 marca, w finale Mistrzostw Powiatu w koszykówce w Kobylnicy, odnosząc zdecydowane zwycięstwo we wszystkich swoich spotkaniach.

Faworytem rozgrywek byli gospodarze z SP w Kobylnicy, jednak nasza ekipa nie dała im szans w meczu finałowym i odniosła  zwycięstwo 32:22. Wcześniejsze spotkanie z SP w Jezierzycach ustczanie wygrali 37:26, a SP w Smołdzinie pokonali 32:18.

Skład naszej złotej reprezentacji: Piotr Dudzik Jan Król, Mikołaj Sawczuk, Jakub Olejniczak, Hubert Nowak, Bartłomiej Ostrowski, Artem Adambaiev, Hubert Napieralski, Wojciech Urbański, Borys Zaborowski, Konrad Zarębski, Filip Kowalski, Filip Mielczarek. 

Nasi uczniowie będą reprezentowali powiat słupski w półfinale województwa pomorskiego, który odbędzie się już 10 kwietnia w Człuchowie.

Gratulacje dla chłopaków i trenerów!

Lucyna Kuklińska – Nurkowska

Skip to content