Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

UCZNIOWIE USTECKIEJ JEDYNKI DODAJĄ SIŁY OLAFOWI

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz bardzo aktywnie przyłączyli się do akcji charytatywnej. Tym razem wzięli udział w zbiórce maskotek na potrzeby 2,5-letniego Olafa cierpiącego na zanik mięśni. Leczenie może mu zapewnić zgromadzenie kwoty 15,5 miliona złotych.

Maskotki zgromadzone zostały w ogromnych ilościach w auli usteckiej Jedynki, a następnie w dniu 9 marca wysypane na płytę boiska w Ergo Arena w trakcie meczu piłki siatkowej drużyny Trefl Gdańsk. Za każdego pluszaka sponsorzy imprezy zapłacili symboliczną złotówkę i przekazali wstępną wpłatę 10 000 zł na leczenie Olafa.

Na zdjęciach z meczu można zobaczyć końcowy efekt zbiórki maskotek. Wśród nich znalazły się także usteckie pluszaki…

Opiekun wolontariatu

Dorota Grześ

Skip to content