Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

WSPÓŁPRACA Z NIEPUBLICZNYM PRZEDSZKOLEM NA WYDMIE

V Olimpiada z Języka Angielskiego w Niepublicznym Przedszkolu na Wydmie to możliwość współpracy między placówkami oświatowymi w Ustce. 6 marca 2024 r. odbyły się pełne zabawy i uśmiechu zmagania z językiem angielskim najstarszych przedszkolaków z  placówek przedszkolnych w naszym mieście.

Nad przebiegiem konkursu czuwało powołane przez organizatorów Jury. Jednym z jurorów, była pani Ewelina Pietrzyk, nauczycielka języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 1 Ustce, która ocenia wiedzę uczestników od pierwszej edycji olimpiady. Przyjęła ona zaproszenie do uczestnictwa w konkursie od pani Dyrektor Niepublicznego Przedszkola na Wydmie, Jadwigi Krawczyk.

Poziom uczestników był bardzo wyrównany, na szczęście udało się wyłonić laureatów. Gratulujemy przedszkolakom ogromnej wiedzy, a ich opiekunom tak uzdolnionych podopiecznych. 

Skip to content