Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

„WYCHOWYWAĆ, TO KOCHAĆ I WYMAGAĆ”

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce serdecznie zaprasza Rodziców na bezpłatne warsztaty SdRiW – część I.

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców to ogólnopolski program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na porozumienie i zrozumienie
dziecka.

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców to program skierowany do rodziców, opiekunów, którzy chcą mieć dobre relacje ze swoimi dziećmi. Uczy nie tyle metod, ile nawiązywania głębszych i cieplejszych relacji w życiu codziennym poprzez „zwykłą” rozmowę.

Program opracowany przez J.Sakowską bazuje na cyklu książek A.Faber i E. Mazlish „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.” W cyklu 10 warsztatów Rodzice mają możliwość podnieść swoje kompetencje wychowawcze poprzez nabycie wiedzy w zakresie: jak rozmawiać o emocjach, jak stawiać jasne granice, jak reagować na niewłaściwe zachowania, jak motywować dziecko do współpracy, czy jak prawidłowo nagradzać.

Warsztaty realizowane są 1 x w tygodniu, przez kolejne 10 tygodni. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach gwarantuje uzyskanie ogólnopolskiego zaświadczenia ORE i możliwość udziału w części II lub III SdRiW.

Warsztaty będą odbywać się w środy, na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustce,
w godzinach od 16:15 do 19:45.

Zachęcamy do udziału i zapisów bezpośrednio lub drogą mailową za pośrednictwem platformy VULCAN u pedagoga szkolnego, Pani Edyty Mirańskiej.

O dacie rozpoczęcia realizacji programu zostaną Państwo poinformowani po zebraniu się grupy.

Skip to content