Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZĄT

Kontynuacja działań innowacyjnych „Empatyczna klasa”

Na przełomie stycznia i lutego w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Słupsku. Cała społeczność szkolna z wielkim zapałem i ogromnym sercem zaangażowała się w akcję zorganizowaną przez klasę 8a oraz wychowawcę – p. Monikę Holak, w wyniku czego udało  nam się zgromadzić pokaźną ilość karmy dla psów i kotów. Ponadto uczniowie klasy 8a z udziałem klasy 7b, której wychowawczynią jest p.Ewa Spiczak-Brzezińska, uzbierali kwotę 678.40zł. ze sprzedaży ciast, dzięki czemu mogliśmy zasilić konto słupskiego schroniska. Pragnęliśmy  chociaż  w ten sposób pomóc potrzebującym czworonogom, którym ciężko jest zwłaszcza zimą. Pracownicy oraz opiekunowie schroniska serdecznie podziękowali nam za okazane serce i wsparcie. Życzymy zwierzakom, aby jak najszybciej znalazły własnych kochających właścicieli.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom dziękujemy za wsparcie naszych działań.

Monika Holak

Skip to content