Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Lodowisko klas czwartych

W dniu 25 stycznia klasy 4a i 4b wybrały się na lodowisko w Redzikowie oraz do kina na film pt. „Aquaman i Zaginione Królestwo”.

Godzinna, radosna zabawa na lodowisku owocowała niestety licznymi siniakami, ale nikt się nie skarżył. Po harcach na lodzie zaostrzył się apetyt i wszyscy chętnie skorzystali z możliwości zamówienia sobie małego co nieco do zjedzenia przed filmem w Multikinie.

Seans pozwolił na odpoczynek fizyczny, ale wartka akcja, podkreślona pięknymi scenami i głośnymi efektami specjalnymi, skupiła uwagę większości na tyle, że o filmie było jeszcze głośno podczas powrotu do domu.

Skip to content