Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

WICEMISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Emocje do ostatniej minuty towarzyszyły naszym dziewczynkom z kl.6ms w Finale Powiatowym w Piłce Ręcznej w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Dziewczęta grały w składzie: Aleksandra Klimek, Gabriela Woźniak, Sandra Dorawa, Maja Dubiela, Klaudia Dzedzej, Magdalena Jezierska, Emilia Jopek, Lena Ksel, Weronika Grzelak.

Nasza reprezentacja pokonała SP Potęgowo wynikiem 4:2 oraz 6:4 SP Główczyce. Po zaciętej walce uległa w spotkaniu z SP Kępice. Zwycięstwo nad drużynami Potęgowa i Główczyc to owoc bardzo dobrej zespołowej gry naszej drużyny w obydwóch meczach. Brawo!

Dziękujemy za umożliwienie przeprowadzenia turnieju Dyrektor ZSOiT w Ustce pani Katarzynie Ozimek oraz pani Izabeli Firkowskiej za podjęcie się roli sędziego podczas rozgrywek.

Gratulacje dla reprezentacji naszej Jedyneczki!

Lucyna Kuklinska – Nurkowska

Skip to content