Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI ZESPOŁU SZKÓŁ MORSKICH W DARŁOWIE

9 stycznia klasa 8a spotkała się z przedstawicielami Zespołu Szkół Morskich w Darłowie. To najstarsza z trzech średnich szkół morskich w Polsce i jedyna, która posiada własny statek szkolny.

Placówka zapewnia niezbędną wiedzę teoretyczną i przygotowanie praktyczne do zawodu marynarza, mechanika okrętowego, nawigatora hotelarza oraz logistyka, wykorzystując w nauczaniu najnowocześniejszy sprzęt i technologię.

Nasi uczniowie zapoznali się z symulatorami, które pozwalają na wykonywanie ćwiczeń zarówno na lądzie, jak i na statku szkolnym. Ósmoklasiści dowiedzieli się o możliwościach rozwijania swoich zainteresowań podczas zajęć dodatkowych z informatyki, żeglarstwa, muzyki oraz sportu.

Skip to content