Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

BOŻONARODZENIOWE WARSZTATY 5A

W piątek, 15 grudnia, dziewczynki z klasy 5a spotkały się po południu w szkolnej świetlicy ze swoją wychowawczynią, by wziąć udział w bożonarodzeniowych warsztatach. Celem tych zajęć było własnoręczne przygotowanie ozdób świątecznych.

Do ich wykonania wykorzystano m.in. zebrane w lesie szyszki, gałązki świerka i sosny, suszone pomarańcze, laski cynamonu, rajskie jabłuszka, orzechy laskowe oraz włoskie, drewniane figurki, włóczkę, koraliki i wstążki. Przy pomocy kleju na gorąco dziewczynki stworzyły przepiękne stroiki, a także różnobarwne skrzaty i choineczki.

Warsztaty były okazją nie tylko do kreatywnego sposobu spędzenia przedświątecznego czasu, pokazały również, że takie spotkania wpływają pozytywnie na budowanie więzi z rówieśnikami. Przygotowane przy kubku gorącej czekolady bożonarodzeniowe ozdoby na pewno umilą uczestniczkom zbliżające się święta.

Skip to content