Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

FINAŁ POWIATU W MINIPIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

7 grudnia reprezentacja chłopców w minipiłce siatkowej naszej szkoły wzięła udział w ścisłym finale powiatu słupskiego w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci. W turnieju, który odbywał się w hali sportowej SP 2 w Ustce, wzięło udział 5 najlepszych zespołów z całego powiatu.

Nasza drużyna spisała się znakomicie, wygrywając wszystkie mecze po 2:0 w setach z drużynami z SP Smołdzino, SP Głobino, SP Kobylnica oraz 2:1 z SP Pobłocie. Tym samym chłopcy zdobyli złote medale, puchar i dyplom oraz awans do półfinału wojewódzkiego szkolnych rozgrywek.

Skład zwycięskiego zespołu:

Piotr Dudzik, Filip Kowalski, Jan Król, Paweł Nikodemski, Jakub Olejniczak, Michał Piechowiak, Mikołaj Sawczuk, Adam Szmyglewski, Konrad Zarębski (wszyscy z kl. 6ms) oraz Artem Adambaiev (z kl.6a). Opiekunem chłopców był p.Wojciech Beyga.

Gratulacje dla zawodników i nauczycieli wychowania fizycznego! Życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim!!!

Skip to content