Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MINISIATKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

28 listopada 2023 roku reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły (rocznik 2011 i młodsi) brały udział w miejskim turnieju w minisiatkówce, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustce w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci. 

Nasze zespoły spisały się bardzo dobrze. Chłopcy w składzie: Piotr Dudzik, Filip Kowalski, Jan Król, Paweł Nikodemski, Jakub Olejniczak, Michał Piechowiak, Mikołaj Sawczuk, Adam Szmyglewski, Konrad Zarębski (wszyscy z kl. 6ms) oraz Artem Adambaiev (z kl.6a) wygrali wszystkie mecze (2:0) z drużynami z SP2 i SP3. Zajęli 1. miejsce w turnieju, zdobywając tym samym złote medale i dyplom oraz awans do szczebla powiatowego. Opiekunem drużyny chłopców był p. Wojciech Beyga.

Zespół dziewcząt z kl. 6ms zajął w turnieju 2. miejsce oraz zdobył srebrne medale. Nasze uczennice (Zuzanna Atalska, Sandra Dorawa, Maja Dubiela, Klaudia Dzedzej, Alicja Grabowska, Weronika Grzelak, Hanna Kierzkowska, Aleksandra Klimek, Gabriela Woźniak i Alicja Zawierowska) wygrały z zawodniczkami z SP3 (2:0), musiały jednak uznać wyższość drużyny z SP2, przegrywając mecz wynikiem 0:2. Opiekunem dziewcząt był p. Maciej Troczyński.

Obu zespołom gratulujemy wspaniałej postawy i pięknych wyników!

Skip to content