Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

FINAŁ POWIATU SŁUPSKIEGO W KOSZYKÓWCE 3X3 DZIEWCZĄT STARSZYCH

Dnia 21.11.2023r. reprezentacja naszej szkoły w piłce koszykowej 3×3 dziewcząt z klas 7-8 wzięła udział w ścisłym finale powiatu słupskiego, który odbył się w Kobylnicy w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży. W turnieju rywalizowało 5 najlepszych reprezentacji z całego powiatu.
 
Nasz zespól, pomimo że był najmłodszy (wszystkie uczennice z 7 klasy), dzielnie walczył i otarł się o podium, zajmując 4 miejsce i zdobywając cenne doświadczenie na przyszły rok. Usteckie dziewczęta musiały uznać wyższość zespołów z SP Kobylnica (0:3), SP Jezierzyce (2:4) oraz SP Główczyce (1:10), natomiast wygrały z zawodniczkami z SP Smołdzino (2:0).
 
Nasza reprezentacja grała w składzie:
Zuzanna Drzazgowska (7a), Agata Jaśkiel (7b), Alicja Pryczkowska (7b), Julia Więckowska (7c) oraz Nina Bednarczyk (7c). Opiekunem zespołu był p. Maciej Troczyński.
 
Gratulujemy uczennicom godnej postawy i ambitnej walki!
Skip to content