Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Odkryj sukcesy projektu Erasmus+ – zapraszamy do wysłuchania i przeczytania!

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem fascynującymi informacjami dotyczącymi realizowanego projektu Erasmus+. Media niedawno podchwyciły tę inspirującą inicjatywę edukacyjną, która zdobyła uznanie dzięki swojemu wpływowi na rozwój umiejętności naszych uczniów i integrację międzynarodową.

Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji poznać szczegółów realizowanego projektu Erasmus+ PODSOL, teraz to najlepszy moment, aby zagłębić się w jego sukcesy. Zachęcamy do wysłuchania relacji oraz przeczytania artykułów, które pojawiły się w mediach, aby z pełnym zrozumieniem odkryć, jak projekt Erasmus+ wpływa na życie uczestników i jakie sukcesy odnosi na polu edukacji międzynarodowej.

Niech ta historia edukacyjnej inspiracji będzie źródłem motywacji dla każdego, kto pragnie rozwijać się i eksplorować nowe horyzonty edukacyjne.

Więcej informacji:

  • TVP Gdańsk: Uczniowie z Ustki w programie „Erasmus Plus”- kliknij tutaj
  • Radio Gdańsk: Jak tworzyć podcasty, na co szczególnie zwrócić uwagę podczas rozmowy? Nauczyciele na szkoleniu – kliknij tutaj
  • gp24.pl: Zagraniczni goście w usteckiej Jedynce. Kolejny projekt programu Erasmus+ –kliknij tutaj
  • ustka.pl: Projekt Erasmus+ w usteckiej Jedynce –kliknij tutaj
Skip to content