Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W dniu 24 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Najmłodsi uczniowie przynieśli swoje ulubione misie, które towarzyszyły im podczas lekcji i umilały czas.

Jednak największą niespodzianką i atrakcją tego dnia była wizyta szczególnego gościa w naszej szkole. Odwiedził nas Pluszowy Miś we własnej osobie! Wizyta Misia sprawiła małym i dużym wiele radości. Uczniowie i nauczyciele, ochoczo przytulali się do naszego Misia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ona wszystko najlepiej opowie!

Cały dzień upłynął w ciepłej atmosferze, i chociaż pluszowy miś ma ponad sto lat, to cieszymy się, że wciąż jest naszym dobrym przyjacielem!