Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego i Młodzieżowej Rady Miasta

Dnia 28 września 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. kpt. Leonida Teligi w Ustce przeprowadzono wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mogli oddać głos na jednego z 11 kandydatów. W wyborach uprawnionych do głosowania było 267 uczniów klas IV-VIII. W głosowaniu wzięło udział 242 uczniów, co stanowi 90,6 % ogółu uprawnionych. Oddano 2 głosy nieważne. 

Na podstawie wyników głosowania do Rady Samorządu Uczniowskiego zostali wybrani: 

  1. ŻAL WOJCIECH – Przewodniczący Rady Samorządu Uczniowskiego 
  2. ZABOROWSKI BORYS– Zastępca Przewodniczącego 
  3. NAPIERALSKI HUBERT – Członek Rady Samorządu Uczniowskiego 

 Jednocześnie z wyborami do RSU przeprowadzono wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Ustka. Uczniowie mogli oddać głos na jednego z 5 kandydatów. W wyborach uprawnionych do głosowania było 267 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 242 uczniów, co stanowi 90,6 % ogółu uprawnionych. Oddano 2 głosy nieważne. 

 Na podstawie wyników głosowania do Młodzieżowej Rady Miasta Ustka zostali wybrani: 

  1. ŻAL WOJCIECH 
  2. OSOBLIWY MARCEL 
  3. SZCZUCKI ALAN

Komisja wyborcza:                                                        

Zuzanna Chyrzyńska

Anna Ćwigoń – Szymczak

Jakub Pertkiewicz 

Opiekun Rady SU: 

Krzysztof Borysiewicz 

Skip to content