Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MISTRZOSTWA MIASTA 3X3 W KOSZYKÓWCE

Reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły awansowały do finału Mistrzostw Powiatu 3×3 w Igrzyskach Dzieci rozgrywanych w ramach Miejskiej Olimpiady Młodzieży. Nasi lekkoatleci z klasy VI ms udowodnili, że nie tylko świetnie biegają, ale też super grają w koszykówkę.

Dziewczęta w składzie: Aleksandra Klimek, Maja Dubiela, Gabriela Woźniak, Klaudia Dzedzej i Sandra Dorawa odniosły dwa zwycięstwa: z SP 2 oraz z SP 3 w Ustce, uzyskując awans do finału powiatowego w Kobylnicy.

Chłopcy z VI ms po zaciętej walce również awansowali do kolejnego etapu rozgrywek, grając w składzie: Paweł Nikodemski, Jan Król, Jakub Olejniczak, Michał Piechowiak, Piotr Dudzik oraz Mikołaj Sawczuk.

Gratulacje dla lekkoatletów i nauczycieli wychowania fizycznego!

Lucyna Kuklińska – Nurkowska

Skip to content