Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Przemocy mówimy NIE!

W piątek, 6 października, uczniowie kl. VIa, VIIa, VIIc wraz z wychowawcami i pedagogiem szkolnym przemaszerowali ulicami miasta w IX Marszu Stop Przemocy. Akcję zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej z okazji Międzynarodowego Dnia bez Przemocy.

Głównym celem podejmowanych działań jest budowanie świadomości mieszkańców Ustki oraz upowszechnianie informacji o służbach społecznych działających na terenie miasta, które oferują wsparcie w sytuacjach przemocowych.

Na placu przed Urzędem Miasta zebrali się uczniowie usteckich szkół i wspólnie, wraz z Burmistrzem Ustki oraz kierownikiem MOPS, przemaszerowali ulicami naszej miejscowości z okrzykami: „Stop przemocy!. Marsz zakończył się przed ratuszem, gdzie wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek.

 

Skip to content