SZKOLNY KONKURS NA LOGO PROJEKTU ERASMUS+

”PODCASTING, OPENING DOORS, SHARING OUR LOCALITY!”

Podcasty jako droga do upowszechniania lokalnych tradycji

Rozpoczynamy przygodę z nowym projektem „Erasmus+”. Nasza szkoła będzie współpracować ze szkołami partnerskimi z Irlandii, Hiszpanii i Włoch.

Celem projektu jest rozwijanie wśród uczniów i nauczycieli wiedzy oraz umiejętności w zakresie technik podcastingu, ich tworzenia, redakcji i rozpowszechniania.

Drodzy Uczniowie! Zapraszamy Was do udziału w konkursie na logo projektu.

Logo powinno odnosić się tematycznie do tworzenia podcastów i korzystania z różnego rodzaju nośników dźwięku.

Wymogi:

• W konkursie może wziąć udział każdy uczeń z naszej szkoły.
  • Praca plastyczna – format A4, technika dowolna
    Projekt graficzny na komputerze.
  • Prace proszę przynosić do nauczycieli języka angielskiego i informatyki w terminie do 20 października 2023 r.
  • 10 najciekawszych pomysłów weźmie udział w konkursie on-line na stronie internetowej naszej szkoły.

Za 3 pierwsze miejsca przewidziane są atrakcyjne nagrody!

5 najlepszych prac zostanie zaprezentowanych na spotkaniu projektowym w naszej Jedynce 9 listopada, gdzie oficjalnie zostanie wybrane logo projektu „PODCASTING, OPENING DOORS, SHARING OUR LOCALITY!”.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!