Inauguracja Roku Sportowego 2023/2024

Uczniowie naszej Jedyneczki 20.09.2023r. zainaugurowali sportowy rok szkolny 2023/2024 na leśnych terenach „przy patelni” w ramach MOM w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, odnosząc sukces w trzech biegach i uzyskując awans na finały powiatowe. Oto wyniki:

Igrzyska Dzieci 6x600m

Dziewczęta 2011 i młodsze

1m. SP 1 Ustka (Atalska Zuzanna, Dubiela Maja, Dzedzej Klaudia, Jopek Emilia, Kiliszewska Lilianna, Klimek Aleksandra – awans POM)

2m.  SP 3 Ustka

3m. SP 2 Ustka

Chłopcy 2011 i młodsi

1m. SP 3 Ustka

2m.  SP 2 Ustka

3m. SP 1 Ustka ( Bartnik Milan, Klimczak Mikołaj, Nikodemski Paweł, Olejniczak Jakub,    Urbański Wojciech, Zarębski Wojciech)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 6x600m

Dziewczęta 2010/2009

1m. SP 1 Ustka (Ćwigoń-Szymczak Anna, Drzazgowska Zuzanna, Jaśkiel Agata, Pryczkowska Alicja, Sobków Matylda, Sulima Lara, Julia Więckowska- awans POM)

2m.  SP 3 Ustka

Chłopcy 2010/2009

1m. SP 1 Ustka (Kamieniecki Kacper, Kodłubański Kacper, Kozina Szymon, Lickiewicz Oliwier, Nowaczyk Jan, Osobliwy Marcel – awans POM)

2m. SP 3 Ustka

3m. SP 2 Ustka

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły oraz nauczycieli wychowania fizycznego!

Lucyna Kuklińska Nurkowska