Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

DZIEŃ OTWARTYCH KOSZAR

W dniu 15 maja uczniowie klasy 7a wzięli udział w „Dniu Otwartych Koszar” zorganizowanym przez Wydział Żandarmerii Wojskowej w Ustce. Podczas spotkania uczniowie poznali zasady udzielania pomocy przedmedycznej i wykorzystywanego do tego celu sprzętu.
Żandarmi zaprezentowali wystawione pojazdy służbowe i specjalistyczne quady. Oglądaliśmy też pokaz sprzętu wojskowego oraz rozmawialiśmy z żołnierzami o służbie w formacji i dowiedzieliśmy się, jak zostać żandarmem. Młodzież mogła doświadczyć, jak reaguje mózg pod wpływem używek, nosząc alkogogle i narkogogle.

Skip to content