Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Zwiedzamy ZSI

Za nami kolejna wycieczka edukacyjno – zawodoznawcza. Tym razem klasy ósme odwiedziły Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki, zajrzeć do klas lekcyjnych, zwiedzić pracownie przedmiotowe. Widzieli m.in. lekcję rzeźby, malarstwa, projektowania ubrań czy śpiewające zajęcia języka polskiego.

Nasi ósmoklasiści zostali bardzo serdecznie przyjęci przez pana dyrektora, który ze szczegółami przedstawił specyfikę nauki w: Technikum Weterynarii, Liceum Policyjnym, Liceum Wojskowym, Liceum Sztuk Plastycznych oraz Szkole Mistrzostwa Sportowego. Usteccy uczniowie dostali pozwolenie na zajrzenie w każdy kąt szkoły, z czego skwapliwie korzystali. Najbardziej dociekliwi osobiście sprawdzili wyposażenie magazynu broni, ciemni fotograficznej czy sali zabiegowej.

Niektórzy poczuli chyba miłość do ZSI od pierwszego wejrzenia…

Zapraszamy na fotorelację z wycieczki.

Skip to content