Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem

17 maja w Bibliotece Miejskiej w Ustce odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem – dziennikarzem, reportażystą, pisarzem powieści sensacyjno-przygodowych, organizatorem obozów survivalowych i szkół przetrwania. W spotkaniu wzięła udział młodzież z klasy VII.

Podczas spotkania autor opowiadał o swoich niezwykłych wyprawach i przedstawił wiele ciekawych historii, które zainspirowały go do napisania kolejnych serii książek. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali pisarza, który bardzo interesująco mówił o podróżach, spotkaniach z niezwykłymi kulturami, pokazywał zdjęcia z wypraw do Amazonii oraz Rumunii.

Spotkanie było niezwykle fascynujące, dynamiczne i ciekawe, a opowieści pisarza budziły żywe reakcje wśród uczniów – podziw, zdumienie połączone z uznaniem, uśmiech.

Skip to content