Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE 2023

 We wtorek, 30 maja, na stadionie lekkoatletycznym w Słupsku odbyły się wojewódzkie eliminacje Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich U12. Wśród 400 startujących zawodników bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi lekkoatleci z SP1 w Ustce, zdobywając 2 brązowe medale. Każdy zawodnik startował w wybranej konkurencji biegowej (60m, 300m, 600m) oraz konkurencji technicznej (skok wzwyż, skok w dal, rzut piłeczką palantową). Uczestnicy pikniku LA mieli do pokonania tor przeszkód, za który otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy i okolicznościowe koszulki.

A oto najlepsze lokaty naszych reprezentantów:
III miejsce – Lilianna Kiliszewska (300m – skok w dal ),
III miejsce – Milan Bartnik (600m – skok w dal),
VI miejsce – Oliwier Kaczmarek (60m – piłeczka palantowa),
VI miejsce – Zofia Uznańska (60m – skok w dal).

Pozostali zawodnicy SP1 poprawili swoje rekordy życiowe, zdobywając przy tym kolejne sportowe doświadczenie. Naszą szkołę w Lekkoatletycznych Nadziejach Olimpijskich reprezentowali: Aleksander Kramek (300m – skok w dal), Amelia Zakrzewska (300m – skok w dal), Bartek Lewandowski (300m – skok w dal), Dominik Andruszkiewicz (300m – skok w dal), Irena Mączkowiak (300m – skok w dal), Maria Matis (300m – skok w dal), Mikołaj Klimczak (300m – skok w dal), Milena Siniewicz (60m – skok w dal), Tymon Ćwigoń-Szymczak (300m – skok w dal) , Natalia Trzaskuś (60m – skok w dal), Weronika Radomska (300m – skok w dal).

Opiekunowie
Lucyna Kuklińska-Nurkowska
Danuta Kołaczek

Skip to content