Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

NAUCZYCIEL NA MEDAL 2022!

Właśnie zakończyła się kolejna edycja największego w Polsce „Plebiscytu Edukacyjnegoprzeprowadzonego przez „Dziennik Bałtycki”. Akcja, która rozpoczęła się w październiku, miała na celu nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, którzy nie tylko doskonale przekazują uczniom wiedzę, ale cieszą się również autorytetem, szacunkiem i sympatią swoich podopiecznych oraz ich rodziców. Jak co roku zaszczytne tytuły przyznawane są najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju.

Tegoroczny konkurs przeprowadzono w pięciu kategoriach:

Nauczyciel przedszkola,

Nauczyciel klas 0-III szkoły podstawowej,

Nauczyciel klas IV-VIII szkoły podstawowej,

Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej,

Nauczyciel akademicki.

Przyznano również nagrody w kategorii:„Przedszkole Roku”, „Szkoła Roku”, „Szkoła Językowa Roku”, „Uczelnia Roku” oraz „Dyrektor placówki edukacyjnej” (szkoły lub przedszkola).

Miło nam poinformować, że I miejsce w powiecie słupskim i tytuł „Nauczyciela na Medal 2022” w kategorii Nauczyciel klas IV-VIII” zdobył pan Janusz Werra, który od lat prowadzi w naszej szkole lekcje muzyki oraz zajęcia wychowania fizycznego. Wszyscy znamy go jako serdecznego i zawsze uśmiechniętego człowieka, doskonałego nauczyciela i wychowawcę.

Za naszym pośrednictwem Laureat nagrody pragnie przekazać podziękowania za nominację oraz każdy głos oddany na niego w plebiscycie.

Gratulujemy panu Januszowi zasłużonej nagrody, życząc dalszych sukcesów w pracy nauczyciela !!!

Skip to content