Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

WALENTYNKI

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w czwartek, 9 lutego, zorganizowana została w naszej szkole dyskoteka z okazji Dnia Zakochanych. Wzięli w niej udział chętni uczniowie z klas IV-VIII. Podczas wspólnej zabawy nie zabrakło takich hitów, jak „Belgijka” czy „Macarena”, które porwały do tańca wszystkich zebranych w auli.

W tym dniu zaczęła działać w naszej szkole również poczta walentynkowa. Do specjalnego, serduszkowego pojemnika przygotowanego przez p. Lillę Marciniak uczniowie mogli wrzucać swoje walentynki. Nie zabrakło wśród nich pięknie ozdobionych kartek, które stały się okazją do wyznania komuś miłości, sympatii czy przyjaźni. Dzięki pomocy uczniów z klasy 8a wszystkie walentynki trafiły 14 lutego do rąk swoich adresatów.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Skip to content