Biegi Mikołajkowe w Jarosławcu

W sobotę, 3 grudnia br., cały Jarosławiec mienił się czerwienią, a to wszystko za sprawą uczestników XXI Ogólnopolskiego Biegu Mikołajkowego „Powitanie Zimy 2022”.

Mimo mroźnej aury zawodnicy w mikołajowych czapkach rywalizowali w tegorocznej edycji biegu. Ujemna temperatura powietrza nie odstraszyła miłośników biegania, którzy licznie stawili się na starcie. Wśród nich znalazła się również reprezentacja uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego: Danuty Kołaczek i Lucyny Kuklińskiej-Nurkowskiej.

Miło nam poinformować, że zawodnicy SP1 w Ustce stanęli na podium tych zawodów w kilku kategoriach wiekowych:

600 m dziewcząt – rocznik 2012 i młodsze:

II mce –  Lilianna Kiliszewska

600 m chłopców – rocznik 2012 i młodsi:

II m-ce – Milan Bartnik

800 m dziewcząt – rocznik 2010-2011:

II m-ce – Anna Ćwigoń – Szymczak

1000m dziewcząt 2008-2009