Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wkrótce święta!

10 grudnia już kolejny raz odbyły się w szkolnej bibliotece świąteczne warsztaty. Tym razem gościliśmy uczniów klasy III b, na których czekało wiele atrakcji, m.in. zabawy na śniegu, ciepłe kakao i przepyszne pierniczki . Dzieci z ciekawością wysłuchały opowiadania ,,Cudowne Boże Narodzenie”. Uwieńczeniem spotkania było przygotowanie wieńców bożonarodzeniowych, które dzieci ozdobiły według własnego pomysłu, wykorzystując przygotowane wcześniej materiały.

Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością wykonali piękne prace. Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i poznania swoich talentów.

Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia na dobre zagościł w naszej szkole!

Skip to content