Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Spotkanie autorskie z Agnieszką Kazałą w bibliotece szkolnej

2 grudnia w „pachnącej” książkami bibliotece odbyło się spotkanie z niecodziennym gościem Panią Agnieszką Kazałą, autorką i pisarką książek dla dzieci. Rodowitą Warszawianką, która jak sama o sobie mówi urodziła się z duszą artystki plastyka. Najpierw rysowała po chodnikach, później na sztalugach, a gdzieś po drodze zaczęła pisać książki dla dzieci, które sama ilustruje.

W spotkaniu autorskim uczestniczyły klasy pierwsze i trzecie. Dzieci z wielką uwagą słuchały wierszy, oglądały namalowane przez autorkę ilustracje do książek.  Pani Agnieszka wzbogaciła swoje wystąpienie Teatrzykiem Kamishibaim, który wzbudził ogromne zainteresowanie dzieci.  Po spotkaniu każdy uczeń mógł porozmawiać z pisarką i nabyć jej książkę z autografem. Ze spotkania dzieci wyszły uśmiechnięte i bardzo zadowolone. Dziękujemy autorce za przybycie do naszej biblioteki i wspaniałą czytelniczą zabawę z Nietoperzem Leonem, Tofikiem i jego przyjaciółmi, Pieszkami Agnieszki  i Kolorowym kotem.

Zapraszamy do fotorelacji!!!

Skip to content