Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Awans na Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Podczas rozgrywanych w Smołdzinie Mistrzostw Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych awans na Finał Wojewódzki uzyskała na dystansie 800m Anna Ćwigoń – Szymczak, zdobywając złoty medal w Igrzyskach Dzieci.

Złoty medal i awans na dystansie 1000m w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej wywalczyła również Nella Dziuba, a brązowy medal – Alicja Skorobohaty. To sukcesy indywidualne naszych uczennic, które będą reprezentować nas na Mistrzostwach Wojewódzkich.

Za nami też dwie imprezy powiatowe: w Sztafetowych Biegach Przełajowych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Oto wyniki:
Srebrny medal w ramach POM w kategorii Igrzyska Dzieci dziewcząt 6x 600m zdobyła drużyna w składzie: Anna Ćwigoń – Szymczak , Zuzanna Atalska, Aleksandra Klimek, Emilia Jopek, Gabriela Woźniak, Lilianna Kiliszewska, Maja Dubiela oraz Magdalena Jezierska.

Srebrny medal w ramach POM w sztafecie 6 x 1000m w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej wywalczyli chłopcy w składzie: Daniil Budnik, Jakub Firkowski, Tymur Haribian, Yaroslav Kryvoruchko, Adam Piczak, Jakub Szmyglewski, Jakub Moroń i Tomasz Olejniczak.

Gratulacje dla zawodników i zawodniczek oraz nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły!

Lucyna Kuklińska – Nurkowska

Skip to content