Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Marsz STOP PRZEMOCY

Z okazji Międzynarodowego Dnia bez Przemocy 7 października na ulicach naszego miasta uczniowie usteckich szkół wraz z Burmistrzem panem Jackiem Maniszewskim wyrazili swój sprzeciw wobec wszelkim przejawom przemocy.

Marsz został zorganizowany przez Miejski Zespół Interdyscyplinarny, którego członkami są pracownicy MOPS, oświaty, policji, służby zdrowia oraz instytucji wspierających rodziny wymagające wsparcia.

Przedstawiciele SP 1 – klasy Vms, VIa, VIb oraz VIc wraz z wychowawcami – aktywnie włączyli się w kampanię przeciwko przemocy, przygotowując liczne transparenty nawołujące do życia w zgodzie i harmonii. Mamy nadzieję, że działania podejmowane przez mieszkańców Ustki uwrażliwią nas wszystkich na cierpienie oraz krzywdę drugiego człowieka.

Przemocy mówimy zdecydowane NIE!

Skip to content