Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego i Młodzieżowej Rady Miasta

Dnia 28 i 29 września 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. kpt. Leonida Teligi w Ustce przeprowadzono wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mogli oddać głos na jednego z 12 kandydatów. W wyborach uprawnionych do głosowania było 309 uczniów klas IV-VIII. W głosowaniu wzięło udział 273 uczniów, co stanowi 88,3 % ogółu uprawnionych. Oddano 2 głosy nieważne.

Na podstawie wyników głosowania do Rady Samorządu Uczniowskiego zostali wybrani:

  1. FIRKOWSKI JAKUB – Przewodniczący Rady Samorządu Uczniowskiego
  2. HYŃKO VICTORIA – Zastępca Przewodniczącego
  3. PAWLIKOWSKI LEON – Członek Rady Samorządu Uczniowskiego

Jednocześnie z wyborami do RSU przeprowadzono wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Ustka. Uczniowie mogli oddać głos na jednego z 9 kandydatów. W wyborach uprawnionych do głosowania było 309 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 273 uczniów, co stanowi 88,3 % ogółu uprawnionych. Oddano 2 głosy nieważne.

Na podstawie wyników głosowania do Młodzieżowej Rady Miasta Ustka zostali wybrani:

  1. FIRKOWSKI JAKUB
  2. SAWICKI DAWID
  3. PODLASIAK JAGODA

Komisja wyborcza: 

  • Amelia Chyrzyńska 
  • Oliwia Nowacka
  • Oliwia Kanicka
  • Wanessa Kryszałowicz

 Opiekun Rady SU:

Krzysztof Borysiewicz

Skip to content