Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

UCZNIOWIE SZKOŁY UPAMIĘTNIAJĄ 20-lecie WEJŚCIA POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 włączyli się w obchody 20. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej poprzez unikalne projekty informatyczne. Korzystając z zajęć informatycznych, stworzyli plakaty oraz prezentacje multimedialne, ukazując korzyści i wyzwania płynące z integracji z UE.

Plakaty i prezentacje były wyrazem kreatywności uczniów oraz ich zdolności do przekazywania istotnych informacji. Poprzez te projekty, uczniowie nie tylko podkreślili znaczenie Polski w Unii Europejskiej, ale również zgłębili zmiany, jakie nastąpiły w kraju od momentu przystąpienia do UE.

Skip to content