Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

XIV POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „WELCOME!” 2023/2024 rozstrzygnięty!

9 kwietnia 2024 r. uhonorowani zostali zwycięzcy XIV edycji Konkursu Języka Angielskiego „Welcome!” dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych, organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce. Koordynatorką zmagań była p. Marta Wyrzykowska.
 
W konkursie wzięli udział uczniowie z usteckich szkół: SP1, SP2, SP3 oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Adventure, a także szkół gminnych w Objeździe i w Zaleskich. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu gramatyczno-leksykalnego oraz wykonanie zadań ze słuchu w wersji online.
Wśród laureatów konkursu znalazły się dwie nasze uczennice. W kategorii klas siódmych 2. miejsce zdobyła Julia Szmit z 7c, a miejsce 3. Olivia Świtka z 7a.

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody w postaci bonów podarunkowych do sklepu „Media Markt” ufundowało Starostwo Powiatowe w Słupsku.
Skip to content