Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Drużynowe Mistrzostwa Miasta w Biegach Przełajowych

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 27 marca na stadionie lekkoatletycznym w Ustce. Piękna pogoda sprzyjała rywalizacji na dystansach od 600 do 1000m zespołów dziewcząt i chłopców w 3 kategoriach wiekowych.

Faworyci nie zawiedli i to na ich piersi zostały zawieszone medale w rywalizacji indywidualnej.
Złoto wywalczyli: Amelia Zakrzewska, Igor Drapała, Aleksandra Klimek, Piotr Dudzik, Anna Ćwigoń – Szymczak.
Srebrne medale otrzymały: Weronika Radomska i Lilianna Kiliszewska.
Na brąz zasłużyli: Natalia Zawierowska i Mikołaj Sawczuk.

Podczas rozegranych biegów wyłoniono Drużynowych Mistrzów Miasta Ustki. Aż cztery zespoły Jedynki uzyskały awans na Mistrzostwa Powiatu, które odbędą się już 8 kwietnia. Szkoła Podstawowa 1 w Ustce będzie ich gospodarzem i współorganizatorem. Gratulujemy sukcesu biegaczom oraz trenerom z naszej szkoły!

Lucyna Kuklińska – Nurkowska

Skip to content