Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nasza szkoła dołącza do kursu Bezpieczniwsieci.edu.pl: Uczniowie i Nauczyciele informatyki przeszkoleni!

Jesteśmy dumni z ogłoszenia, że nasza szkoła przyłączyła się do inicjatywy edukacyjnej poprzez udział w kursach na platformie Bezpieczniwsieci.edu.pl. W ramach naszego zaangażowania w Miesiąc Bezpiecznego Internetu, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele informatyki przeszli przez kompleksowe szkolenia dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu.

Podczas kursów uczniowie zdobyli wiedzę na temat zagrożeń w cyberprzestrzeni, technik bezpiecznego przeglądania Internetu, ochrony prywatności online oraz konsekwencji nieodpowiedzialnego zachowania w sieci. To niezwykle istotne, aby młodzi użytkownicy byli świadomi potencjalnych zagrożeń oraz umieli odpowiednio zabezpieczyć się przed nimi.

Dodatkowo, nasze szkolenia nie ograniczały się tylko do uczniów. Nauczyciele informatyki również wzięli udział w kursach, aby lepiej zrozumieć potrzeby swoich uczniów oraz być lepiej przygotowanymi do prowadzenia lekcji na temat bezpieczeństwa online.

Nasza szkoła zobowiązuje się do dalszego wspierania edukacji w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu oraz do promowania świadomego i odpowiedzialnego zachowania w sieci.

Skip to content