Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

„Największą miłością jest miłość, którą się dzieli”… walentynki w naszej szkole!

Powrót po feriach dla wielu uczniów okazał się niezwykle miły. A wszystko to za sprawą wyjątkowego dnia – 14 lutego – w którym obchodzimy walentynki. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do wspólnej zabawy, okazania sobie sympatii, życzliwości i serdeczności.

Tegoroczne walentynki zorganizowała dla całej społeczności szkolnej klasa 8a z wychowawcą – p. Moniką Holak oraz p. Krzysztof Woźniak. Wśród społeczności szkolnej królował kolor czerwony. W tym dniu nie mogło zabraknąć „poczty walentynkowej”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanego pudełka. Trzeba przyznać, że nasz szkolny Amorek i jego pomocnik nie narzekali na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości. Ilość liścików zaskoczyła wszystkich – także ich adresatów. Świadczyć to może tylko o jednym, że nasze dzieci bardzo się lubią i nie mają problemu, by sobie to okazać. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców.

Podczas przerw na holu szkolnym wybrzmiewała romantyczna muzyka, która uświetniała nam ten wyjątkowy dzień. Ponadto uczniowie zaangażowani w organizację walentynek częstowali wszystkich słodkimi wypiekami oraz cukierkami. Można było także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w ramce w kształcie serca.

Tego dnia na ustach każdego dziecka i dorosłego można było zauważyć promienny uśmiech. Życzymy wszystkim coraz częstszych powodów do okazywania sobie sympatii. 

Monika Holak

Krzysztof Woźniak

Skip to content