Sukces w II Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego „UNDERWATER WORLD – PICTIONARY”

II Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego odbył się w Szkole Podstawowej w Zagórzycy. W tym roku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Nadesłano i dostarczono do organizatorów ponad 100 prac z różnych szkół powiatu słupskiego.

Celem konkursu było:

– wzbudzenie zainteresowania językiem angielskim,

– rozwijanie u uczniów kreatywności i twórczości,

– poszerzenie słownictwa w języku angielskim,

– rozwijanie zdolności plastycznych,

– zachęcanie do rozwijania swoich ambicji oraz pozytywnej rywalizacji,

– zachęcenie dzieci do zgłębiania wiedzy o morzach, oceanach oraz ich mieszkańcach.

Jury po długich naradach wyłoniło zwycięzców. Jest nam bardzo miło, że wśród nich znaleźli się uczniowie z naszej szkoły:

Kinga Sawicka z klasy 2b zajęła I m-ce, natomiast uczeń klasy 3s, Filip Cur, zajął III m-ce.

Zwycięzcy wraz z opiekunami zostali zaproszeni w dniu 18.01.2024 r. do Szkoły Podstawowej w Zagórzycy, gdzie odbyło się uroczyste rozdanie nagród, po którym uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych. Gratulujemy!

Dorota Grześ – nauczyciel języka angielskiego