Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W KOSZYKÓWCE 3X3

 29 listopada br. rozegrano półfinał wojewódzki w koszykówce 3×3 dziewcząt młodszych w ramach Igrzysk Dzieci 2011 i mł. Do Słupska przyjechały najlepsze zespoły z pobliskich powiatów. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.

Szkołę Podstawową nr 1 w Ustce reprezentowały: Aleksandra Klimek, Maja Dubiela, Gabriela Woźniak i Klaudia Dzedzej.

W pierwszym meczu nasze uczennice uległy zespołowi z SP 5 w Słupsku (6:4). W drugim pojedynku dziewczęta zdecydowanie wygrały z faworytkami turnieju z SP w Studzienicach (9:2). Ostatnie spotkanie z drużyną SP z Czarnego również zakończyło się wysoką wygraną naszych zawodniczek (8:3).

Dziewczęta SP1 w Ustce wykazały się w półfinale wojewódzkim niesamowitą wolą walki i ogromnym zaangażowaniem, zdobywając srebrny medal. Serdecznie im gratulujemy!

Lucyna Kuklińska-Nurkowska

Skip to content