Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Światowy Dzień Rzucania Palenia

16 listopada obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia. Jest to akcja adresowana zarówno do palaczy, jak i osób niepalących. Jej celem jest zachęcenie jak największej liczby uzależnionych od nałogu nikotynowego do rzucenia palenia oraz ograniczenia go w miejscach, w których przebywają inni ludzie.

W trzecim tygodniu listopada w SP1 odbyły się zajęcia profilaktyczne, w ramach których wychowawcy wraz z pedagogiem szkolnym przeprowadzili z uczniami pogadanki na temat szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów. Podjęte działania zaowocowały wystawą dziecięcych prac, które zaprezentowane zostały na górnym holu naszej szkoły.

Skip to content