Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

TURNIEJ GRY W DWA OGNIE

22 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustce odbył się po raz pierwszy TURNIEJ GRY W DWA OGNIE dla klas III w ramach Miejskiej Olimpiady Młodzieży. Do rywalizacji zgłosiły się wszystkie usteckie szkoły.

Poziom zawodów był wysoki, dostarczył wiele emocji wszystkim uczestnikom. Sportowcom nie można było odmówić ambicji oraz woli walki o zwycięstwo. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, co oznaczało, że wszystkie zespoły stoczyły boje między sobą.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3s w składzie: Natalia Zawierowska, Natalia Czarnowska, Weronika Radomska, Lilianna Napieralska, Amelia Zakrzewska, Polla Dziuba, Hanna Przywara, Bartek Lewandowski, Oliwier Wieczorek, Dominik Andruszkiewicz, Filip Cur, Wiktor Holak – Leś, Seweryn Kozina. Zawodnicy SP1 wywalczyli w miejskich rozgrywkach srebrny medal!
Turniej miał na celu nie tylko popularyzowanie gry w „dwa ognie”, ale w ogóle uprawianie gier sportowych wśród najmłodszych. Zawody były dla wielu uczniów pierwszą okazją do rywalizacji z rówieśnikami z innych szkół. Mamy nadzieję, że ten wynik zachęci również pozostałe dzieci do udziału w następnych zawodach sportowych.

Lucyna Kuklińska – Nurkowska

Skip to content