Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 29 września na leśnych terenach w okolicy „usteckiej patelni” odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Przy słonecznej pogodzie rozegrano zawody, które były eliminacjami do mistrzostw wojewódzkich. Na starcie zgłosiło się 30 sztafet z powiatu słupskiego.

W kategorii „Igrzyska Dzieci” dziewczęta z usteckiej Jedynki wywalczyły srebrny medal na dystansie 6 x 600 m (Zuzanna Atalska, Maja Dubiela, Klaudia Dzedzej, Emilia Jopek, Lilianna Kiliszewska, Aleksandra Klimek, Milena Siniewicz).

Srebro wywalczyły również nasze dziewczęta w kategorii „Igrzyska Młodzieży Szkolnej” w biegu sztafetowym 6 x 800m (Anna Ćwigoń-Szymczak, Zuzanna Drzazgowska, Agata Jaśkiel , Alicja Pryczkowska, Matylda Sobków, Lara Sulima, Julia Więckowska).

Chłopcy w składzie: Kacper Kamieniecki, Kacper Kodłubański, Szymon Kozina, Oliwier Lickiewicz, Jan Nowaczyk, Marcel Osobliwy zdobyli brązowy medal w sztafecie 6 x 800m.

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Opracowała
Lucyna Kuklińska Nurkowska

Skip to content