Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

WIZYTA PRZEDSTAWICIELI ZESPOŁU SZKÓŁ MUNDUROWYCH

20 kwietnia br. odwiedziła nas jedna ze słupskich szkół ponadpodstawowych, a mianowicie Zespół Szkół Mundurowych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu młodzieży, w szkole utworzono klasy mundurowe realizujące dodatkowe zajęcia, rozwijające zainteresowania młodych ludzi, związane z pracą w służbach mundurowych.

Uczniowie słupskiej szkoły przedstawili nam profile służb mundurowych dające odpowiednie umiejętności i wiedzę do podjęcia służby w formacjach wojska, policji, straży granicznej, straży pożarnej oraz w oddziałach obrony terytorialnej.

Skip to content