Szkoła Podstawowa nr 1
w Ustce

JEDYNKA
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
im. kpt. Leonida Teligi

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kangur Matematyczny- podsumowanie.

Konkurs Kangur Matematyczny jest znanym i cenionym wyzwaniem dla uczniów z różnych części świata. Testy, które składają się z różnorodnych zadań matematycznych, mają na celu rozwijanie logicznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów i kreatywnego podejścia do matematyki. W tym roku aż 93 uczniów naszej szkoły pokazało swoje umiejętności i zdolności, uzyskując wysokie wyniki.

Hania Kierzkowska, uczennica klasy 5MS, osiągnęła niesamowity sukces. Jej wysiłek, determinacja i pasja do matematyki przyniosły jej nie tylko prestiżowe wyróżnienie- najwyższy wynik w regionie słupskim (miasto Słupsk, powiaty: słupski, bytowski, chojnicki, człuchowski, lęborski, także pucki i wejherowski), ale także położyły fundamenty pod jej obiecującą przyszłość. Wyróżnienie w konkursie uzyskali: Marta Bakinowska (3a), Paweł Gadera (4a), Szymon Witkowski (5MS), Alan Szczucki (6b) oraz Julia Szmit (6c)- ich osiągnięcie jest dowodem na to, że ciężka praca i zaangażowanie przynoszą niesamowite efekty.

Matematyczne sukcesy naszych uczniów przynoszą dumę nie tylko im samym, ale także całej społeczności szkolnej. Wspaniałe osiągnięcia stają się inspiracją dla innych uczniów, motywując ich do dążenia do sukcesu i rozwijania swoich umiejętności matematycznych.

Jesteśmy pewni, że ten sukces podsyca jeszcze większą pasję do matematyki i zachęca do kontynuowania nauki w tym kierunku. Może to być początek fascynującej matematycznej podróży, która otworzy przed naszymi uczniami wiele drzwi i możliwości w przyszłości.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów na scenie matematycznej.

Skip to content